Kortermajade välisuksed


Kategooria: välisuksed Avaldatud: 27 Mai 2013
Kirjutas Super User Klikke: 39640
Kortermaja uks

Ühistu või kortermaja välisuks pakub pikka silma- ja kasutusrõõmu igale maja elanikule ja külalisele. Toodete valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse.

Korterelamu või trepikoja välisuksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale. Välisuksed sobivad hästi eramutele ja teistele hoonetele, kus on oluline hoida soe õhk toas.

Lisaks soojapidavusele pöörame tähelepanu sellele, et uks säilitaks ka peale aastatepikkust kasutamist võime püsida sirge ja stabiilsena.

Valmistame nii erimõõdus uksi kui ka standardmõõdus uksi.

Spetsifikatsioon:

Ukselehe kogupaksus on 62 mm. Ukselehe sisemuses on kaks alumiiniumlehte ja nende vahel liimpuidust raamistik ning soojustus paksusega 50 mm. Alumiiniumlehed tagavad, et pidevate ilmastikumuutuste tõttu ei hakka uks kaarduma ja paisuma.

Värvitud ukse kattematerjaliks on sertifitseeritud niiskuskindel HDF- plaat, värvitoonid RAL kataloogi alusel.

Parema soojapidavuse tagamiseks kasutame ustel tihendeid, millest üks asetseb perimeetriliselt ümber ukselehe ja teine ukselengi sees. Uksele on paigaldatud ASSA või ABLOY lukk ja reguleeritavad hinged.

Välisuksed avanevad väljapoole, nii ei jää ukseleng ja lävepakk ilmastikumõjude kätte. Tänu sellele kestab välisuks kaua.

 • Ukseleng: mitmekihiline männiliimpuit.

 • Lengi sügavus: 92 kuni 200 mm .

 • Viimistlus: värvitud, võimalikud toonid RAL värvikataloogist

 • Tihendid: 12mm, kaks perimeetrit.

 • Sulused: mantelhinged, ASSA ja ABLOY lukud või nende analoogid.

 • Erineva sügavusega ukselengid
 • Erinevad käepidemed
 • Avatav või kinnine laiend
 • Sees ja väljas erinevad toonid
 • Erinevad klaasid klaaspaketis
 • Prosspulgad
 • Jalaplekid (roostevaba- või tsinkplekist)
 • Kinnised seinaosad
 • Uksekomplektiga sama tooni piirdeliistud (ka erimõõdus)
 • Erinevad võtmelahendused. Mastervõtme võimalus.

Ukse pikaealisuse tagab tunnustatud tootjate poolt välja töötatud viimistlusvahendite kasutamine.
Sobiva värvitooni leiab RAL värvikataloogist..


Uksed on võimalik tellida seest- ja väljastpoolt erineva värvitooniga.

Olulist rolli sooja- ja helipidavuse saavutamisel mängib ka klaaspaketi valik. Meie poolt pakutavas valikus on kahe- ja kolmekihilised energiasäästlikud argoontäidisega klaaspaketid. Samuti on võimalik valida erinevate selektiiv-, turva- või toonklaaside vahel.
Kahekordse klaaspaketi parimaks U-väärtuseks saame pakkuda kuni 1,0 W/m²K. Kolmekordse klaaspaketi parim U-väärtus on kuni 0,5 W/m²K.

Ukseraam ja -lengid valmistatakse mitmekihilisest kvaliteetsest männiliimpuidust, mis on tugev ja väga hea kestvusega.

Külma ja müra tõkestamiseks on vajalikud ukseraamis ja -lengis kasutatavad tihendid, mida paigaldame eelnevalt puidu sisse freesitud soontesse. Kortermaja välisukse puhul saab kasutada kuni kahte perimeetriliselt asetsevat tihendiringi, mis tagavad hea sooja- ja mürapidavuse.

Enimlevinud lahendused renoveeritava kortermaja puhul. Sageli on renoveeritavatel kortermajadel päris sarnased uste visuaalsed lahendused. Saame pakkuda vastavalt Teie lengi välismõõdule nii neid, kui ka Teie visuaalse nägemusega lahendusi. NB! Alates kõrgusmõõdust 2200 mm on käiguustel peal kinnised laiendid.

Väike ülevaatlik galerii meie poolt tehtud kortermajade välisustest:

Soovid rohkem infot?

Variante on väga palju ning me aitame Sind meeleldi õige valiku tegemisel. Kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , helista 77 22089 või 50 800 61 ning leiame just Teile sobiliku variandi!
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.