Korterite välisuksed


Kategooria: välisuksed Avaldatud: 27 Mai 2013
Kirjutas Super User Klikke: 101251
Korteri uks

Meie ettevõtte poolt valmistatavad välisuksed korterile pakuvad turvalist, nägusat ja kauakestvat rõõmu igale korteri omanikule.

Toodete valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse. Uksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale.

Lisaks sooja- ja mürapidavusele pöörame tähelepanu sellele, et uks säilitaks ka peale aastatepikkust kasutamist võime püsida sirge ja stabiilsena.

Valmistame nii erimõõdus uksi kui ka standardmõõdus uksi. Korteriuksi on võimalus tellida ka avaneva või kinnise laiendiga.

Korteri välisuksed saame tarnida nii Tartu, Tallinna, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Jõgeva, Haapsalu, Võru või mujal Eestis elavale kliendile kiirelt ning soodsalt.

Ukselehe kogupaksus on 62mm. Värvitud ukse kattematerjaliks on sertifitseeritud MDF- plaat, värvitoonid RAL kataloogi alusel. Lakitud või peitsitud ukse kattematerjal on tammespoon, peitsitoonid Akzo Nobel kataloogist.

Parema soojapidavuse tagamiseks kasutame ustel tihendeid, millest üks asetseb perimeetriliselt ümber ukselehe ja teine ukselengi sees. Uksele on paigaldatud ASSA või ABLOY lukk ja reguleeritavad hinged.

Välisuksed avanevad väljapoole.

  • Ukseleng: mitmekihiline männiliimpuit.

  • Lengi sügavus: 92 kuni 200 mm .

  • Viimistlus: värvitud, võimalikud toonid RAL värvikataloogist. Spoonitud, toonivalik Akzo Nobel kataloogi alusel.

  • Tihendid: 12mm, kaks perimeetrit.

  • Sulused: mantelhinged, ASSA ja ABLOY lukud või nende analoogid.

  • Erineva sügavusega ukselengid
  • Erinevad käepidemed
  • Avatav või kinnine laiend
  • Sees ja väljas erinevad toonid
  • Uksekomplektiga sama tooni piirdeliistud (ka erimõõdus)

Ukse pikaealisuse tagab tunnustatud tootjate poolt välja töötatud viimistlusvahendite kasutamine.


Värvitud välisuksed:

Sobiva värvitooni leiab RAL värvikataloogist.

Spoonitud välisuksed

Spoonukse toonid aga Akzo Nobel kataloogist.


Uksed on võimalik tellida seest- ja väljastpoolt erineva värvitooniga.

Ukseraam ja -lengid valmistatakse mitmekihilisest kvaliteetsest männiliimpuidust, mis on tugev ja väga hea kestvusega.

Külma ja müra tõkestamiseks on vajalikud ukseraamis ja -lengis kasutatavad tihendid, mida paigaldame eelnevalt puidu sisse freesitud soontesse. Korteri välisukse puhul saab kasutada kuni kahte perimeetriliselt asetsevat tihendiringi, mis tagavad hea sooja- ja mürapidavuse.

Väike ülevaatlik galerii meie poolt tehtud korterite välisustest:
Kõiki uksekomplekte saab tellida Teile sobivas lengi välismõõdus, värvitoonis, laienditega kui ka ilma. Hinna arvutamiseks palun saatke oma lengi välismõõdud koos uksemudeli numbriga e-mailile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Soovid rohkem infot?

Variante on väga palju ning me aitame Sind meeleldi õige valiku tegemisel. Kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , helista 77 22089 või 50 800 61 ning leiame just Teile sobiliku variandi!
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.