Toetame


Kategooria: firmast Avaldatud: 29 Mai 2013
Kirjutas Super User Klikke: 20779
Juta ja Kaido OÜ motiiviks on olla edukas ning sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte. Seepärast oleme toetanud ja toetame ka edaspidi jõukohaselt spordi- ja kultuurielu.

Toetame võimaluse korral algatusi nii heategevuse kui ka sponsorluse korras. Meie eriliseks prioriteediks on ühiskondliku suunitlusega ja laste ning noortega seotud ettevõtmised.

Tuge on saanud erinevad kooli- ja õpilasüritused, linna- ja vallaüritused. Lisaks SOS Lasteküla, muuseumid.

Oleme jõukohasel läbi aastate õla alla pannud Jõgeva linna erinevatele maadlus- jooksu ja saalihokivõistlustele. Samuti oleme toetanud jalgrattureid, maadlejaid, sangpommitõstjaid, odaviskajaid, korv-, jalgpallureid jne.

10 aastat on korraldatud ka „Juta“ karikaturniiri jäähokis.

Motosport

Alates 2015. aastast toetame motokrossi fanaatikuid Siim Mokrik/Villu Ventonen ekipaaži 252, võistlusmasinal KTM/AYR Võistlusklass „Kiired“ 2015 aasta kokkuvõttes II koht.

Addinol Eesti Meistrivõistlused motokrossis 2017 klassis „Hobi“ EMV I koht.

Korvikunnide Karikasari 2017 juunioride seas hooaja kokkuvõttes II koht.

Ramm maadlus Jõgeva Piiri pargi jooks Siim Mokrik/Villu Ventonen

Spordiklubi ProRunner juhatuse esimees Viljar Vallimäe:

Prorunner

SK ProRunner on paari aastaga kasvanud Eestis kõige suuremaks harrastusjooksjatega spordiklubiks. Tänaseks on meil 150 ametlikku liiget ja iganädalased jooksutreeningud toimuvad Tartus, Jõgeval, Rakveres ja Tallinnas. Spordiklubi arengus on olnud väga suur ja kandev roll ka Juta ja Kaido OÜ-l , kes on klubi tegevust toetanud selle asutamisest peale. Tean sportlasena ja klubi juhina, kui raske on leida toetajaid ja seda enam oskan hinnata Juta ja Kaido OÜ suurt panust spordi toetamisel. Kahjuks selliseid ettevõtteid Eestis palju ei ole.

Lisaks klubi tegevuse toetamisele on Juta ja Kaido OÜ olnud aastaid Jõgeva Sügisjooksu suursponsor ning aidanud nii jõu kui ka nõuga võistlust korraldada. Tegemist on lastele mõeldud võistlusega, kus osalejate arv on aastast-aastasse tõusnud. Alates 2015. aastast on Jõgeva Sügisjooksu ametlik korraldaja SK ProRunner.


Reena Koll

Reena Koll

Alates 2015. aasta teisest poolest toetab Juta & Kaido OÜ Jõgeval sündinud ja kasvanud kergejõustiklast Reena Kolli. Reena on mitmekordne Eesti rekordi omanik teivashüppes. Tulemuste parandamiseks soetati uued ja paremad teibad.

Uued kõrgused ei lasknud end kaua oodata. Loetud nädalad hiljem uuendas Reena Eesti rekordit (vana rekord 4.24) ja tegi tulemuseks 4.30. Veidi aega hiljem tuli veel lisa ja uued rekordnumbrid on 4.31.

16. juunil 2018 said uuteks rekordnumbriteks 4.35 ja 25.juulil 4.36.

Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.