Välisuksed

Meie suurest tootevalikust leiab endale sobiliku soojustatud ja vastupidava välisukse iga maja või korteri omanik. Kõiki meie uksetehases valmistatavaid uksi saab tellida nii erimõõdus kui ka standardmõõdus koos endale sobiliku viimistluse, värvitooniga ja freeskujundusega.

Tootevalikuga on rahul samuti vanemate majade omanikud, kuna valmistame välisuksi ka miljööväärtuslikele ja muinsuskaitselistele majadele.

Kuigi meie ametlik müügiesindus on Jõgeva linnas, saame soovikorral välisuksed transportida nii Tartu, Tallinna, Viljandi, Haapsalu, Rakvere, Võru, Pärnu kui ka mujal Eestis elavale kliendile kiirelt ja mugavalt.


Pakume klientidele välisuksi järgnevates kategooriates:

Siseuksed

Meie ettevõtte poolt valmistatavad siseuksed pakuvad meeldivat silmailu ja kasutuskogemust igale eramu ja ka korteri omanikule.

Loe edasi: Siseuksed
Siseuks

Välisuksed majale

Välisuks on maja visiitkaart, mis jätab esmamulje igale külalisele. Uksedaknad toodete valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse.

Loe edasi: Välisuksed majale
välisuksed

Korterite välisuksed

Meie ettevõtte poolt valmistatavad välisuksed korterile pakuvad turvalist, nägusat ja kauakestvat rõõmu igale korteri omanikule.

Loe edasi: Korterite välisuksed
korteri välisuksed

Tuletõkkeuksed EI30

Sertifitseeritud EI30 ja EI60 tuletõkkeuksed korterile, majale kui ka äri- ning tööstushoonetele.

Loe edasi: Tuletõkkeuksed EI30
tulekindlad uksed

Kortermajade välisuksed

Ühistu või kortermaja välisuks pakub pikka silma- ja kasutusrõõmu igale maja elanikule ja külalisele. Toodete valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse.

Loe edasi: Kortermajade välisuksed
kortermaja uks

Muinsuskaitse ja miljööväärtuslikud uksed

Meie toodangu hulka kuuluvad eritellimusel valmistatavad välisuksed nii muinsuskaitse kui ka miljööväärtuslikele majadele.

Loe edasi: Muinsuskaitse ja miljööväärtuslikud uksed
muinsuskaitse uks
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.