×

Hoiatus

JFolder: :failid: Asukoht pole kaust. Asukoht: /data01/virt15898/domeenid/www.jutajakaido.ee/htdocs/images/tooted/uks-krt111

×

Teavitus

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/tooted/uks-krt111

Siseuksed


Kategooria: välisuksed Avaldatud: 27 Mai 2013
Kirjutas Super User Klikke: 5038
Siseuks

Mudelite ja lahenduste valik on piisavalt suur, et iga klient leiaks omale meelepärase lahenduse. Uksed on valmistatud kõrge kvaliteediga pikaaegset kogemust omavate meistrite poolt, kes kasutavad tunnustatud tootjate materjale.

Siseuksi on võimalus tellida nii standardmõõdus kui ka erimõõdus. Siseuksi on võimalus tellida ka avaneva või kinnise laiendiga.

Samuti on võimalus valida erinevaid toonklaase, matistatud ja dekoratiivklaase.

Siseuksed saame tarnida nii Tartu, Tallinna, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Jõgeva, Haapsalu, Võru või mujal Eestis elavale kliendile kiirelt ning soodsalt.

Ukselehe kogupaksus on 42mm ning uks on manteltüüpi. Värvitud ukse kattematerjaliks on sertifitseeritud MDF- plaat, värvitoonid RAL kataloogi alusel. Spoonitud ukse kattematerjal on tammespoon, peitsitoonid Tintex kataloogist.

Parema isolatsiooni ja ukse pehmemaks sulgemiseks kasutame siseustel lengis tihendi perimeetrit. Uksele on paigaldatud siselukud nii võtmega avamiseks kui ka ainult lingiga ja loomulikult saab ka wc-lukustusega. Ustel on reguleeritavad hinged.

Siseuste käelisust vaadeldakse alati hingede poolelt.

  • Ukseleng: mitmekihiline männiliimpuit.

  • Lengi sügavus: 92 kuni 200 mm .

  • Viimistlus: värvitud, võimalikud toonid RAL värvikataloogist. Spoonitud, toonivalik Tintex kataloogi alusel. Toone saab reaalselt näha nii Värvikeskustes kui ka meie müügikontoris Jõgeval.

  • Tihendid: 12mm, üks tihendi perimeeter.

  • Sulused: mantelhinged, siselukud.

  • Erineva sügavusega ukselengid
  • Erinevad käepidemed
  • Avatav või kinnine laiend
  • Sees ja väljas erinevad toonid
  • Uksekomplektiga sama tooni piirdeliistud (ka erimõõdus)

Siseukse pikaealisuse tagab tunnustatud tootjate poolt välja töötatud viimistlusvahendite kasutamine.


Värvitud välisuksed:

Sobiva värvitooni leiab RAL värvikataloogist.

Spoonitud välisuksed

Spoonukse toonid aga Tintex kataloogi alusel. Toone saab reaalselt näha nii Värvikeskustes kui ka meie müügikontoris Jõgeval.


Tintexi põhiliselt kasutatavad toonid.

Uksed on võimalik tellida seest- ja väljastpoolt erineva värvitooniga.

Ukseraam ja -lengid valmistatakse mitmekihilisest kvaliteetsest männiliimpuidust, mis on tugev ja väga hea kestvusega.

Müra tõkestamiseks ja ukse pehmemaks sulgemiseks on vajalik tihend, mida paigaldame eelnevalt lengi sisse freesitud soonde.

Väike ülevaatlik galerii meie poolt tehtud siseustest :
Kõiki uksekomplekte saab tellida Teile sobivas lengi välismõõdus, värvitoonis, laienditega kui ka ilma. Hinna arvutamiseks palun saatke oma lengi välismõõdud koos uksemudeli numbriga e-mailile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

{gallery}uks-krt111::::2{/gallery}

Soovid rohkem infot?

Variante on väga palju ning me aitame Sind meeleldi õige valiku tegemisel. Kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. , helista 77 22089 või 50 800 61 ning leiame just Teile sobiliku variandi!

Meie toodetele on 2-5 aastane garantii!

Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

Akende/uste müük:772 2089
Tootmine:529 2316
Ehitus: 511 0676

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.