Kvaliteetsed puitaknad Kõrgekvaliteetsed välisuksed Katusepaigaldus ja ehitustööd

Kvaliteetsed puitaknad

Osaühing Juta & Kaido tootevalikust leiab omale sobiva puitakna ka kõike nõudlikum maja või korteriomanik. Ligi 20 aastat kogemusi võimaldavad meil toota eritellimusel kõrgekvaliteetseid puitaknaid ka kõige raskemate projektide jaoks.

Kõrgekvaliteetsed välisuksed

Soojustatud puitalumiinium välisuksed majale või korterile toovad kauakestvat kasutusrõõmu igale koduomanikule. Tootevalikust leiab sobiva kodu näo nii korteri, eramu, korrusmaja kui ka ettevõtte omanik.

Katusepaigaldus ja ehitustööd

Meie kogenud ehitusmeistrid paigaldavad kvaliteetselt nii lamekatuseid kui suudavad hakkama saada ka ehitustöödega alates vundamendist kuni siseviimistluseni.

Meil on laos alati midagi varuks

Vaata järele, äkki on laos just see toode, mida hetkel kohe vajaksid!

Partnerid

Meie ettevõte on üle 20 aasta valmistanud puidust uksi ning aknaid. Selle aja jooksul oleme valinud välja kõige paremad partnerid, kellega teeme koostööd nii toorme osas kui ka edasimüügis.
Loe edasi: Partnerid

Garantii

Osaühing Juta & Kaido poolt valmistatud puidust aknad ning uksed on kvaliteetsed ja kauakestvad. Seetõttu anname kaasa oma toodetele 2 aastase garantii.

Loe edasi: Garantii

Kuidas meid leida

Osaühing Juta & Kaido asub Jõgeva maakonnas, Jõgeva linnas. Asume logistiliselt heas kohas, kuna meie kõrvalt läheb läbi Tartu-Jõgeva-Tallinn maantee, ehk Piibe maantee.

Vahemaa meie juurde:

Distantsid Osaühing Juta & Kaido juurde
Linn Distants Sõidu aeg
Tartu 48,4 km 41 min
Tallinn 153 km 1 tund 58 minutit
Muuga sadam 138 km 1 tund 49 minutit
Paldiski sadam 192 km 2 tundi 24 minutit
Helsingi 242 km 1 tund 58 min + laev

 


View Larger Map


View Larger Map

Hetkel laos saadaval

Hoiame klientide jaoks laos alati väikeses koguses puidust uksi ja aknaid. 

Hetkel aga paraku laos saadaval midagi pole. 

Kuid kirjuta meile: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 529 2316 ja järsku on midagi laos saadaval, mida otsid!

Toetame

Juta ja Kaido OÜ motiiviks on olla edukas ning sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte. Seepärast oleme toetanud ja toetame ka edaspidi jõukohaselt spordi- ja kultuurielu.
Loe edasi: Toetame

Meie toodetele on 2-5 aastane garantii!

Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

Akende/uste müük:772 2089
Tootmine:529 2316
Ehitus: 511 0676

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.