Artiklid

Garantii


Avaldatud: 29 Juuli 2013
Kirjutas Super User Klikke: 16789

Osaühing Juta & Kaido poolt valmistatud puidust aknad ning uksed on kvaliteetsed ja kauakestvad. Seetõttu anname kaasa oma toodetele 2 aastase garantii.

GARANTIITINGIMUSED

1.1 Osaühing Juta & Kaido annab enda valmistatud toodetele 2 aastase garantii.
1.2 Garantii aluseks on Osaühing Juta & Kaido ja kliendi vaheline leping (tellimuse kinnitus).
1.3 Garantii ei laiene lepingus määratlemata isikutele ega lepingujärgsest tarnekohast erinevasse asukohta.
1.4 Garantii algab toote üleandmisest ostjale ja hõlmab lepingus kirjeldatud uksi, aknaid või muid puittooteid.
1.5 Defektne koht parandatakse või kui parandades ei saa toodet ettenähtud otstarbel kasutuskorda, asendatakse toode või selle osa mõistliku aja jooksul uuega.
1.6 Garantiiajal teostatud parandustööd ei pikenda algselt antud garantiiaega. Toote ringivahetamisel uue vastu, alustatakse selle toote garantiiaja arvestust üleandmise päevast.
1.7 Garantii ei hõlma üleandmise järel ladustamisest, transpordist, paigaldusest ja muudest ettenähtud kasutustingimustest erinevatest asjaoludest tulenenud vigu. Samuti ei hõlma garantii toote parandamise või asendamisega seotud ehitustöid ega nendega seotud kulusid. Garantii alla kuuluvad transpordil tekkinud vigastused, mis on tekkinud enne kliendile üleandmist ja on kirjalikult fikseeritud kauba vastuvõtmisel.
1.8 Tootjapoolne garantii kuluvdetailidele (lukukomplekt, lingid, hinged, laagrid jne) on 1 aasta (12 kuud). Kliendi suluste korral tootja ei garanteeri nende ideaalset kokkusobivust.
1.9 Garantiiaja jooksul ilmnevast mittevastavusest tuleb tootjat teavitada hiljemalt 2 nädala jooksul, arvates vea ilmnemisest.
1.10 Minimaalne vajalik teave hõlmab lepingu numbrit ja toote positsiooni lepingus, kontaktandmeid, defektse toote asukohaandmeid, olukorra kirjeldust ning fotod defekti kohast.

Garantii ei kehti, kui -

2.1 Transportimisel, ladustamisel, paigaldamisel ja kasutamisel ei ole järgitud transpordi-, ladustamis-, paigaldus-, kasutus- ja hooldusjuhendeid.
2.2 Lepingujärgselt esitatud arved pole 100% tasutud.
2.3 Defektist ei ole tootjat kirjalikult teavitatud hiljemalt 2 nädala jooksul alates ilmnemisest.
2.4 Toodet või detaili on vigastatud transpordi, paigalduse või kasutuse käigus või kui tegemist on kasutamisega kaasneva normaalse kulumisega.
2.5 Toodet on enne paigaldamist hoitud lapiti või välismõjude (vihm, tolm, juhuslikud löögid,kriimustused jms) eest piisava kaitseta.
2.6 Toodet või detaili on mõjustanud füüsilised välismõjud (löök, surve, tugikonstruktsioonide nihkumine, vibratsioon vms).
2.7 Toodet või detaili on töödeldud sobimatul moel (nt puhastatud söövitava ainega, kasutatud akrüülteipi, pinda lihvitud, freesitud vms).
2.8 Toode on ladustatud või paigaldatud liigniiskus- (välistoodetes tõuseb puidu niiskus üle 20%, sisetoodetel üle 16%) ja liigkuivusohuga (puidu niiskus langeb alla 8%) kohtadesse, nt kui pole välditud muudelt ehitise pindadelt valguva vee sattumist tootele või kui toode on paigaldatud enne mahukamate betooni- või krohvimistööde lõppu. Toode on paigaldatud kütteta ruumi.
2.9 Välisuksed ja spoonuksed ei ole kaitstud sademete ja päikese otsese mõju eest.
2.10 Väljapoole avanevate akende ja uste ülemise lengipuu ja raami vaheline pilu ei ole kaitstud sademete ja valguva vee eest.

2.11 Klaasi purunemine termilise pinge tõttu.

Soovid teatada garantiiprobleemist?

Võta meiega ühendust: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 50 800 61.
Jälgi meid Facebookis!
Jälgi meid Googles!

Osaühing Juta & Kaido
Reg.nr. 10300826

Suur 89b
48306 Jõgeva linn

50 80061; 77 22089

E-R 8:00-12:00 ja 13:00-17:00

www.jutajakaido.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.